XIII. kolo RHBL, Česká Bělá + Václavský pohár

26. 09. 2015 | Články, Nezařazené

Organizace posledního kola Rebel havlíčkobrodské ligy byla již po několikáté v kompetenci České Bělé. Poslední sobotu v září přijelo na obecní sportovní hřiště předvést své výkony 23 družstev mužů a 10 družstev žen. Náš sbor vyslal troje muže a jedny ženy s nově zakoupenou sportovní stříkačkou nevídaného výkonu, a tím pádem i s velkým očekáváním.

Družstvo A hned zkraje soutěže poznamenal neúspěch levého proudaře na základně při spojování céček. Snad z nerozvážnosti, snad byl moc hrr, každopádně dotahoval spojení k nástřikové čáře tak-tak a výsledný znatelný prostřik moc potlesku nepřinesl. Čas 19,31 (17,92 PP) a 11. místo.

Béčko mělo smůlu na starty. V prvním kluci odstartovali ještě před výstřelem. Zajímavé bylo, že se k ulitému startu následně zvednutím ruky přiznal skoro každý. Následně několikanásobně selhala pistole, zhasínala se a startovala mašina, a když hoši konečně, snad popáté, odstartovali, na rozdělovači se rozpadl spoj k proudu a již se ho nepodařilo zapojit. NP.

Družstvo označené "možná :-)". Na možnosti družstva byl útok zahájen ve slibném tempu. Po vytržení rozdělovače z rukou závodníka však aktivní košař vytáhl přívodní vedení z kádě a druhý neplatný pokus České Bělé se rázem zaskvěl na výsledkové listině… Když se nedaří, tak se nedaří…

Ženy rozběhly pokus také slibně. Po průchodu vody rozdělovačem bylo jasné, že je něco špatně. On se taky rozdělovač v úrovni očí nevidí tak často… Pravděpodobně problém s těsnící gumičkou přinesl unik vody, který však strojnici příliš nerozhodil. Zpomalil ale průchod vody a děvčata po vyrovnaných sestřicích s časem 21,58 (21,51 LP) 5. místo.

Zamrzí nulová účast našich družstev v navazujících pohárových rozstřelech….

SDH Česká Bělá zároveň děkuje všem sponzorům, firmám a osobám, které pomohli sboru v jeho práci v sezoně 2015 a těší se na další spolupráci.

ANKA s.r.o., Jiří MRTKA, Česká Bělá

AUTO HAKR, likvidace autovraků, Pavel Haubert & Milan Krejdl, Česká Bělá

CAKL PAVEL, montáž sádrokartonů a dlažeb, Česká Bělá

EUROSUN žaluzie, Kostelec nad Černými Lesy

FIEDLER Tomáš a Michal, autoopravna, Česká Bělá

HOSTINEC „ POD LÍPOU“, Michal PECHA, Tomáš POLREICH, Česká Bělá

HOSTINEC „ U BÍLÉHO LVA“, Česká Bělá

LUKA spol.s r.o., zemědělská společnost, Česká Bělá

MAN-MALBY A NÁTĚRY, Vlastimil Jakeš, Česká Bělá

KOVOVÝROBA KRÁLÍČEK s.r.o., Josef Králíček, Česká Bělá

KRÁLÍČEK Jaroslav, Česká Bělá 27

MĚSTYS Česká Bělá

MĚŠŤANSKÝ PIVOVAR Havlíčkův Brod

RAKUŠAN Petr, Česká Bělá 316

RAVAX POTRAVINY, Václav Rakušan, Česká Bělá

ŠKARYD Martin, prodej masa, Česká Bělá

TISKÁRNY HB, Havlíčkův Brod

VESA ČESKÁ BĚLÁ a.s., množení a pěstění brambor

VZP HAVLÍČKŮV BROD