Stovkování 16.8.2014 cvičiště HZS Havlíčkův Brod

17. 08. 2014 | Články, Nezařazené

V sobotu 16.8.2014 se na cvičišti HZS v Havlíčkově Brodě uskutečnil první ročník Stovkování (běh na 100 m s překážkami) v kategoriích dorostu, dospělých a veteránu (nad 35 let).

Naše SDH obsadilo kategorie mladších, středních, starších dorostenek, mužů, žen, veteránů a veteránek.

S radostí jsme mohli sledovat naše závodníky, jak jim cinkala jedna medaile za druhou. A to ve všech obsazených kategoriích. A i u těch, co se na stupně vítězů nevešli, jsme zaznamenali nejlepší osobní výkony, obětavost a chuť závodit.

Kompletní výsledkovou listinu si můžete prohlédnout v příloze. Výsledky jsou odrazem celoroční činnosti a ne jen jedním tréninkem před soutěží. Zmínil bych zde hlavní naše hvězdy a hvězdičky.

Kategorie mladší dorost na prvním místě Kristýna Parkanová, na třetím místě Veronika Šidláková. Střední dorost na prvním místě Jana Dipoldová, na druhém místě Nikola Kubátová (členka SDH Jitkov ale celoročně trénuje a soutěží za naše SDH). Starší dorostenky na prvním místě Petra Dobrovolná a druhé místo Anna Vaňková. Kategorii žen zcela ovládli naše závodnice v pořadí 1. Jana Dipoldová, 2. Kateřina Dipoldová, 3. Nikola Kubátová. V kategorii mužů se na druhém místě umístil Milan Kubát. Veterány vyhrál Michal Šidlák a v kategorii veteránek se na druhém místě umístila Dáša Harvalíková.

Pro Janu Dipoldovou a Kristýnu Parkanovou jejich výkony znamenaly doporučení účasti na výběrovém kole reprezentace dorostu, které proběhne v říjnu v Ostravě a v Pardubicích. Je pouze na nich, jak s touto možností budou dál pracovat.

Také bych chtěl poděkovat všem našim členům, kteří nám pomohli při organizaci celé soutěže. Ať už našim rozhodčím, tak i těm, co se postarali ve stánkách o stravu a občerstvení pro soutěžící, rozhodčí a diváky.