SDH Česká Bělá
držitel čestného praporu SH ČMS

držitel vyznamenání za zásluhy z roku 1996

držitel vyznamenání za příkladnou práci z roku 1980


SDH Česká Bělá obdrželo
od Ministerstva školství a tělovýchovy (MŠMT) na základě rozhodnutí č. 502017 ze dne 12.6.2017 neinvestiční dotaci ve výši 27 000 Kč na podporu klubů z Programu VIII. Jedná se o zabezpečení sportovní, pohybové, tělovýchovné činnosti dětí a mládeže.

aktuality

...


16. 06. 2020Příští výborová schůze pohěhne 9.10. od 19h v klubovně SDH. 

Obvody


04. 08. 2020

TOPlist

Požární ochrana očima dětí 2018

Naše dorostenky, Lenka Klimešová a Kristýna Kubešová, se v letošním roce rozhodly náš sbor reprezentovat v soutěži Požární ochrana očima dětí.  Této soutěže se zúčastnily v kategorii digitálních technologií. Společně vytvořit prezentaci na téma „Zdroje požární vody“.

Nejprve proběhlo základní kolo, kde výbor SDH rozhodl o zaslání jejich práce na okresní kolo. Všechny práce v okresním kole posuzovala komise při OSH Havlíčkův Brod. Zde naše děvčata svoji kategorii vyhrála a jejich práce postoupila do kola krajského.

V krajském kole se Lenka s Kristýnou utkaly s autory nejlepších prací okresů Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Pelhřimov, Jihlava a Třebíč. I zde se komisi při KSH kraje Vysočina jejich práce líbila a ocenila naše děvčata krásným druhým místem.

Lenka s Kristýnou se nejprve zúčastnily slavnostního vyhodnocení soutěže v Havlíčkově Brodě a následně i vyhodnocení krajského, které se uskutečnilo v Centru hasičského hnutí v Přibyslavi a ceny jim předávali vrcholní představitelé KSH v čele s krajským starostou panem Janem Slámečkou. Součástí vyhodnocení byla i prohlídka stálé expozice hasičského muzea v Přibyslavi.

Oběma děvčatům k jejich velkému úspěchu gratulujeme a přejeme jim další úspěšnou reprezentaci  našeho sboru.

PO očima dětí vyhodnocení Přibyslav 22.5.2018

Výsledky a fotografie - Okresní vyhodnocení

Výsledky a fotografie - Krajské vyhodnocení

Prezentace - Zdroje požární vody

vydáno: 26. 05. 2018 | autor: Václav Rakušan | sekce: novinky

Komentáře (0)Přidat komentář

autor:
kontrola opište barevný text
komentář:
Copyright © 2007 - 2012 | mapa stránek