SDH Česká Bělá
držitel čestného praporu SH ČMS

držitel vyznamenání za zásluhy z roku 1996

držitel vyznamenání za příkladnou práci z roku 1980


SDH Česká Bělá obdrželo
od Ministerstva školství a tělovýchovy (MŠMT) na základě rozhodnutí č. 502017 ze dne 12.6.2017 neinvestiční dotaci ve výši 27 000 Kč na podporu klubů z Programu VIII. Jedná se o zabezpečení sportovní, pohybové, tělovýchovné činnosti dětí a mládeže.

aktuality

Výborová schůze proběhne ve   pátek  1. února od 19 h v klubovně SDH.


15. 10. 2018RHBL 2018

pořadí muži:
9. Česká Bělá (75 b.)

pořadí ženy:
1. Česká Bělá (104 b.)
7. Česká Bělá XS (7 b,)

dorost
6. Česká Bělá XS (12 b.)

Postupové soutěže:

5. místo žen na Mistrovství republiky v Liberci


01. 10. 2018

TOPlist

Zlaté dopoledne a bronzové odpoledne na Dni hasičů v Havlíčkově Brodě

V sobotu 13.9.2014 jsme se čtyřmi družstvy vyrazili na Den hasičů na cvičiště HZS v Havlíčkově Brodě. V rámci tohoto dne byly Hasičským záchranným sborem okresu Havlíčkův Brod pořádány soutěže napříč všemi kategoriemi hasičů.

Nejprve do své soutěže nastoupilo družstvo veteránů (nad 45 let věku) ve složení Josef Petr, Vlastislav Jakeš, Miloš Sobotka, Pavel Pátek, Martin Hospodka, Václav Rakušan a hostující člen SDH Cibotín Miroslav Frűhbauer . Toto družstvo s věkovým průměrem 51 roků po velmi dobrém a zkušeném pokusu bezkonkurenčně svoji kategorii vyhrálo. Ihned po veteránech nastoupily naše ženy. Ve složení Katka Dipoldová, Michaela Klimešová, Anna Vaňková, Tereza Hospodková, Petra Němcová, Veronika Šidláková a Kristýna Parkanová, také nedaly svým soupeřkám žádnou šanci a svoji soutěž vyhrály.

Soutěž výjezdových jednotek se z důvodu její obtížnosti dost protáhla a tak naše družstvo ve složení Martin Klimeš, Milan Kubát, Milan Krejdl ml., Miroslav Hospodka, Radek Strašil a Petr Rakušan ml., si na celkové výsledky muselo počkat až do odpoledních hodin. I když v jejich kategorii šlo o velmi neobvyklou soutěž, protkanou teoretickými vědomostmi (test), zdravotními znalostmi (ošetření a transport zraněného), vytrvalostí a obratností (roztažení a sbalení útočného vedení v kombinaci překonávání překážek), se hoši se všemi nástrahami porvali na 1- a obsadili celkové třetí místo. Velmi dobrý dojem udělali i naši nejmladší borci ve složení Soňa Holubová, Eliška Jarošová, Simona Chlubná, Lenka Klimešová, Šárka Hejná, Adam Vágner, Radim Janáček. Po malém zaváhání na koši si vybojovali také bronzovou medaili a dokonali tak medailové žně našeho sboru.

Celkem úspěšný den, co myslíte?

Nejvíce mě však těší, že se dokážeme sejít a takto bodovat od našich nejmenších až po ty nejzralejší.

Díky všem za vzornou reprezentaci sboru.

Václav Rakušan

 

Fotky a výsledky:

http://hasicihbrod.rajce.idnes.cz/Den_hasicu_13.9.2014

http://sdhcb.rajce.idnes.cz/Den_hasicu_13.9.2014_Dukla/

http://dh-vysocina.cz/hb-represe/den-hasicu/1628-den-hasicu-1392014-xix-rocnik-hasickobrodskeho-setkani

vydáno: 15. 09. 2014 | autor: Václav Rakušan | sekce: novinky

Komentáře (0)Přidat komentář

autor:
kontrola opište barevný text
komentář:
Copyright © 2007 - 2012 | mapa stránek