SDH Česká Bělá
držitel čestného praporu SH ČMS

držitel vyznamenání za zásluhy z roku 1996

držitel vyznamenání za příkladnou práci z roku 1980


SDH Česká Bělá obdrželo
od Ministerstva školství a tělovýchovy (MŠMT) na základě rozhodnutí č. 502017 ze dne 12.6.2017 neinvestiční dotaci ve výši 27 000 Kč na podporu klubů z Programu VIII. Jedná se o zabezpečení sportovní, pohybové, tělovýchovné činnosti dětí a mládeže.

aktuality

Výborová schůze proběhne ve   pátek  5. dubna od 19 h v klubovně SDH.


10. 02. 2019RHBL 2018

pořadí muži:
9. Česká Bělá (75 b.)

pořadí ženy:
1. Česká Bělá (104 b.)
7. Česká Bělá XS (7 b,)

dorost
6. Česká Bělá XS (12 b.)

Postupové soutěže:

5. místo žen na Mistrovství republiky v Liberci


01. 10. 2018

TOPlist

Krajské kolo hasičských soutěží dorostu

V neděli 23.6.2014 se v Petrovicích u Třebíče uskutečnilo krajské kolo hasičských postupových soutěží dorostu Kraje Vysočina. Náš sbor reprezentovalo družstvo dívek a jedna jednotlivkyně. Za velmi příjemného počasí se nám dařilo střídavě oblačno, zataženo ale nakonec slunečno.

Družstvo startovalo ve složení Jana Dipoldová, Gabriela Dipoldová, Tereza Hospodková, Kristýna Parkanová, Petra Němcová, Veronika Šidláková a družstvo doplnily dvě dívky které s námi celoročně spolupracují a to Nikola Kubátová z SDH Jitkov a Věra Korejtková z SDH Veselý Žďár. Mezi jednotlivci si účast v tomto krajském kole vybojovala Petra Dobrovolná.

Celá soutěž začala štafetami družstev, kde naše dívky po malých zaváháních v obou štafetách obsadili 2. místo.

Další disciplínou byl běh na 100 metrů s překážkami. Zde naše družstvo také po některých velmi dobrých a některých méně zdařilých pokusech, skončilo na 3. místě se ztrátou na druhé místo 0,81 sekundy. To se v konečném hodnocení ukázalo jako rozhodující. Jelikož naše mladá děvčata po bezchybných testech dokázala také vyhrát královskou disciplínu požární útok, je právě tento nepatrný rozdíl na „stovkách“, připravil o celkové první místo a možnost náš kraj reprezentovat na Mistrovství republiky. Ale druhé místo je také velmi, velmi dobré. Pokud budou naše mladá děvčata dál tak aktivně a velmi zodpovědně pokračovat v trénincích, mají možnost se ve stejném složení ještě tři roky utkávat o přední pozice v kategorii dorostenek. Vždyť ty naše třináctileté soupeřili i s dorostenkami o pět let staršími.

A ještě naše jednotlivkyně. I přes zdravotní komplikace, které ji postihly v týdnu před soutěží, se velmi snažila a rvala o dobrý výsledek, ale na lepší jak na celkové 6. místo to bohužel nestačilo. I tak jí patří dík za snahu a obětavost.

 

Děkuji Všem našim dorostenkám za vzornou reprezentaci a také děkuji celému týmu, který nás doprovázel na celé „stříbrné“ cestě našich dorostenek v tomto již minulém ročníku. Jde o Katku Dipoldovou, Michaelu Klimešovou, Pavla Vaňka a Jakuba Rakušana. Všichni nám hodně pomohli.

 

Václav Rakušan

Výsledky

Foto

vydáno: 23. 06. 2014 | autor: Václav Rakušan | sekce: novinky

Komentáře (0)Přidat komentář

autor:
kontrola opište barevný text
komentář:
Copyright © 2007 - 2012 | mapa stránek